Golf VR6 PDF Print E-mail
 

222 klubo nariai anksčiau yra dalyvavę Horn Grand Prix 1003 km lenktynėse, kuriose atstovavo kitus klubus arba komandas. 2006m. kilo idėja sukurti savo komandą ir paruošti šioms lenktynėms automobilį.
(Nuo 2009 pavasario, su  Golf VR6 lenktyniauja Mindaugas Šurna ir Jonas Šurna) 

 

Beveik visi automobilio paruošimo darbai atlikti 222 klubo pastangomis. Technika reikalauja ypatingo paruošimo, nes per vieną dieną automobilis atlaiko krūvius, kokius kiti žiedinėms lenktynėms ruošti automobiliai patiria tik per visą sezoną. Įgyvendinę daug projektų siekiame sukurti sportinį automobilį, pagal A3000 klasės reikalavimus, pretenduojantį į prizines šios klasės vietas.

Šiam projektui pasirinkome III Golfo kėbulą, jame sumontuota nauja sportinė važiuoklė, sportinė išmetimo sistema, VR6 2,8 l variklis. Standartinio variklio galingumas 204 AG. Automobilio greičių dėžė su blokiruote, galingi reguliuojami stabdžiai: priekyje 300mm, gale 280mm skersmens stabdžių diskai, stabdžių kaladėlės skirtos ilgų nuotolių lenktynėms. Priekinės kėbulo dalys pagamintos iš stiklo pluošto, todėl automobilis yra lengvesnis. Bus naudojamos „slik“ tipo "TOYO" padangos ir ypač lengvi ratlankiai.

Automobilyje įrengti homologuoti saugos lankai, sėdynė, diržai ir kita sportui skirta įranga. Šis automobilis ne tik bus greitas, bet ir išsiskirs savo išvaizda. Jo spalva yra ryški, „traukianti akį“, sumontuoti lešiniai Xenon žibintai, spoileris ir slenksčiai.